Неймовірні торти виглядають занадто ідеальними для того, аби їх з’їсти

Її мета – зробити торт не лише смачним, але й реалістичним, незвичним та вишуканим. Ці солодощі не лише для того, аби їх з’їсти, ними можна милуватися годинами, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

33-річна киянка Христина Дольник робить справжні шедеври! Такі торти можна просто поміщати в музей, аби їх бачили люди.

Підводний світ з коралами і морськими мешканцями, бурхливий океан з реалістичними баранчиками на хвилях, кристали аметисту з кольорової карамелі … Навіть не віриться, що все це їстівне і створено руками майстра, у якого навіть немає кулінарної освіти. Економіст за фахом, Христина з дитинства терпіти не могла готувати і стояти біля плити. У студентсь-кі роки для того, щоб уникати цього елемента самостійного життя, вона намагалася їсти в кафе готову їжу, перебивалася фруктами і йогуртом. Потім дівчина вийшла заміж і народила дочку,  тоді й довелося зібрати свою волю в кулак і вчитися готувати.

З кондитерським мистецтвом Христину звів випадок. Коли її сестра виходила заміж, то настільки захопилася пошуком найкращого ресторану, ведучого і сукні, що коли справа дійшла до замовлення солодощів, з’ясувалося, що казна майбутніх молодят вже порожня.

«Не розумію досі, що керувало моєю сестрою, коли вона попросила мене зробити весільний торт. Я в житті нічого не спекла до цього, крім рогаликів. І тим більше вона знала про мою нелюбов до готування. Але я почала читати рецепти, розбиратися, в чому різниця між масляним кремом і вершковим – і непомітно для себе захопилася. Здається, мені не сам процес сподобався тоді, а просто бажання довести самій собі, що я можу», – згадує дівчина. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост