Закарпатські реалії: контрабанда, вирубка лісів, і страшна корупція

Невдоволених в Україні багато. Найбільше, що хвилює людей – це втрата Криму та війна на сході, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Зараз у 29-ту річницю Незалежності України, на жаль, ці питання залишаються невирішеними. Пройде не один ще рік, поки все стабілізується.

Загалом цей рік був для нашої держави важким. Передусім через карантин, пов’язаний з коронавірусом. У загальному українці не стали багатшими, навіть збідніли… багато хто втратив роботу чи почав працювати за меншу зарплатню. Сподіваємось, що ці незручності лише тимчасові і невдовзі вирішаться.

Також чимало наших земляків нарікають на високі ціни за комунальні послуги. Це питання також є зараз особливо гострим, адже на осінь передбачається нове підвищення вартості газу.

Непокоїть наших земляків і корупція. У цьому питанні Закарпаття вже роки залишається лідером в Україні. Особливо закарпатці стурбовані, коли хабарі вимагають за проведення певних операцій чиновники, від яких залежить позитивне вирішення питань. Серед негараздів називають і вирубку лісів. Масштаби стають дедалі катастрофічнішими, на бунт піднімаються все більше людей. Але локально спинити проблему не можна, для цього потрібно приймати відповідні закони, які б забороняли проведення лісозаготівель. Для цього Закарпаття доречно оголосити Національним заповідником…  Ще один негативний нюанс – контрабанда. На жаль, у деяких областях асоціації із Закарпаттям проходять саме через це слово. Із контрабандою у нас нібито і борються, начальників митниць нібито і змінюють, але все одно припинити нелегальні потоки через кордон поки що нікому не вдавалося. І ще… чималий відсоток закарпатців невдоволені  непрофесійністю влади. Загалом політиків у нас не люблять… або люблять лише перед виборами, як і політики своїх виборців. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост