Аби дитина замовкла, няня накрила її ковдрою, лягла зверху і почала бавитись у телефоні

Дівчинка померла в муках у дитсадку

Страшне вбивство трапилося в минулому році. Зараз дівчині суд виніс вирок – 17 років в’язниці. Утім батьки вбитої дівчинки вважають таке покарання занадто м’яким, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

23-річна Інна Скибенко працювала помічницею вихователя в дитячому садку в Ізраїлі. Українка приїхала туди на заробітки і скоїла старший злочин.

Інна вирішила «заспокоїти» маленьку Ясмін Вінта, яка ніяк не хотіла засинати під час тихої години. Вихователька накрила дівчинку ковдрою, сіла зверху і почала бавитись на мобільному телефоні.

Через десять хвилин вона скинула ковдру, побачивши, що дівчинка не реагує, знову накрила її ковдрою з головою і поринула у свій телефон. Лише через 1 годину і 50 хвилин вже інша няня зрозуміла, що дівчинка мертва. На маленькій Ясмін не було слідів насильства, але пізніше експертиза з’ясувала, що дівчинка померла від удушення.

Крім того, з’ясувалося, що Інна Скибенко і ще одна працівниця дитсадка систематично знущалися над дітьми, застосовуючи до них фізичну силу. Всі ці випадки, як і вбивство Ясмін Вінта, були зафіксовані на камери відеоспостереження, встановлені в саду.

На відео можна побачити, як вихователька з силою укладає заплакану дівчинку на матрац, накриває її з головою ковдрою, а потім сама лягає поверх дитини. Поки дівчинка билася в конвульсіях, працівниця дитячого садка щось розглядала в своєму мобільному телефоні.

По цій справі були допитані ще кілька працівників даного дитячого садка. Після допиту вони були звільнені на обмежувальних умовах. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост