Через розкрадення коронавірусних грошей закарпатські лікарі масово похворіли

Продовження. Початок тут.

Відомо, що диму без вогню не буває. І підтвердженням цьому стали обшуки ОДА 17 серпня, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Зараз інформація про махінації, які проводились за стінами головної державної будівлі області, знайшла офіційне підтвердження. Про це повідомили як у Національній поліції, так і у прокуратурі Закарпатської області.

Зокрема, пресслужба прокуратури прозвітувала про викриття схеми розтрати майже 30 мільйонів гривень тими ж посадовцями Департаменту охорони здоров’я.

«У результаті проведення слідчих дій попередньо встановлено, що посадовці Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та керівники приватної фірми уклали договори на закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників медичних установ, задіяних у боротьбі з COVID-19, за завищеними цінами, – повідомляє прокуратура. – Для придбання респіраторів та захисних костюмів навесні проведено процедуру тендерної закупівлі в одного учасника – тобто у вже обраної приватної фірми. Оплату цих засобів здійснили за завищеною вартістю, в результаті чого бюджету заподіяно збитків на 29,5 мільйона гривень. Окрім того, експертизою  встановлено, що закуплені засоби захисту не відповідають встановленим стандартам якості».

 Наразі підозри у вчиненні кримінального правопорушення вручено чотирьом особам – колишньому і діючому керівникам  Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та двом керівникам приватної фірми. Далі буде… Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост