10 продуктів, які вас вбивають: кетчуп, солодкі газовані напої, цукор

Бургери, піца, смажена курка, тістечка, шоколадки, кола… Навіть не підрозрюючи, багато хто отруює не лише організм, але й своє життя. Усе більше у всьому світі почало підніматися питання здорового харчування. Особливо актуальним це є зараз, у період пандемії, коли кожному хочеться мати сильний імунітет, аби вистояти перед невідомою небезпекою, пише газета «ЯСНО».

Отже, 10 найбільше небезпечних продуктів. Продовження. Початок тут.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Магазинний кетчуп

Консервований томатний соус – це так званий убивця в маскуванні, оскільки він є прихованим джерелом цукру і натрію. Вживаючи його щодня, ви будете інтенсивно набирати вагу, а це може призвести до ожиріння, діабету, хвороб серця і навіть до руйнування зубів.

Щоб уникнути ускладнень зі здоров’ям, включіть у свій раціон лише свіжі помідори, з яких ви можете зробити власне томатне пюре. Для ароматизації використовуйте зелень і спеції без солі. Солі додавайте зовсім небагато.

Газовані солодкі напої

Підсолоджені газовані напої – найгірший ворог не лише для вашої краси, але і для вашого здоров’я. Вони можуть погіршити якість вашої шкіри, піднімати рівень цукру в крові, впливати на гормони і, як наслідок, псувати ваш настрій. Не вірте фальшивим етикеткам, виробники  намагаються продати товар за будь-яку ціну. Крім незначної кількості доданих вітамінів, ви в основному їсте простий цукор, консерванти та барвники.

Напої без цукру, до яких додаються штучні підсолоджувачі, не є кращими. Якщо ви хочете отримати вітаміни в свій організм, вам слід шукати природне джерело у вигляді фруктів та овочів. За допомогою блендера або соковижималки ви можете зробити свій напій набагато здоровішим і смачнішим. А якщо ви все ж хочете мати у стакані бульбашки, змішайте свіжовичавлений сік з ніжно газованою водою.

Білий рафінований цукор

Ви ганяєтеся за солодощами? Повірте, існує набагато здоровіший спосіб задовольнити свій солодкий апетит, ніж споживання простого цукру. Цукор викликає сильне звикання, при цьомукрім підвищення рівня глюкози та вироблення жирів ви також ризикуєте отримати захворювання серця.

Уникайте цукру! Часте його вживання призводить до діабету, ожиріння та раку. Побалуйте себе свіжими фруктами, а якщо вже потрібно підсолодити їжу, можна це зробити за допомогою меду чи сиропу цикорію, який також містить пребіотичну клітковину, вітаміни та мінерали. Продовження читайте згодом. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост