Мерія закарпатського міста купує респіратори в 4 рази дорожче інтернет-магазину

Виконавчий комітет Хустської міської ради 28 серпня підписав контракт на закупівлю респіраторів «Пелюсток-200» із ТОВ «Хустфарм». Сума договору становить 30 тис. грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

За контрактом придбають 675 засобів індивідуального захисту. За вимогами виконкому Хустської міськради респіратори повинні бути типу «Пелюсток», сертифіковані, без клапана, із рівнем захисту FFP2. Вартість одноразового респіратора для замовників становитиме понад 45 грн, пише prozahid.com

Така ціна переважно є вищою, ніж у аналогічних закупівлях у системі Prozorro. Наприклад, база спеціального медичного постачання Житомирської облради у березні придбала респіратори такого типу по 20 грн за одиницю, а київський зоологічний парк у серпні – по 6,85 грн/шт. Натомість, центр первинної медико-санітарної допомоги у Дружківці (Донецька обл.) у квітні замовив аналогічний товар по 55 грн/шт.

До оголошення карантину респіратори були значно дешевшими. Приміром, засоби захисту на початку березня замовляла Калуська теплоцентраль, серед них і такі респіратори по 4,2 грн.

На ринку товар теж суттєво дешевший. На торговому майданчику онлайн-магазину нам підтвердили наявність товару і готовність поставити таку кількість за ціною 10 грн/шт, що в понад 4 рази дешевше, ніж замовлення виконкому Хустської міськради.

Звісно, «Хустфарм» тут ні до чого. Кожна компанія встановлює свої ціни, які зручні саме для неї. А от завдання мерії – не розтринькувати кошти! “Наші гроші. Львів” А ти завжди пам’ятай, що більше цікавих новин ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО.Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост