Священник рятує безпритульних собак і вони живуть у церкві

У бразильському місті Гравата живе отець Жоау Пауло Араужо Гомеш, який намагається допомогти собакам, і робить це неймовірно оригінально, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Жоау Пауло пускає бродячих собак на богослужіння у церкву і каже, що таким чином вони легше можуть собі знайти люблячого господаря. Декому з вірників це не подобається, але священник прояснює, що цей світ змінити може тільки доброта.

Під час літургії пухнасті «відвідувачі» можуть розміщатися будь-де у храмі.  На вулицях отець Жуан Паулу підбирає їх сам, сам же лікує тих, у кого проблеми зі здоров’ям, сам приводить до храму.

«Вони завжди можуть зайти до церкви, спати, їсти, пити воду і знайти дах і захист, тому що цей будинок від Бога, вони також від Бога», – каже він. Священник  уже врятував сотні тварин.

«Я допоміг кільком собакам з серйозними проблемами зі здоров’ям. Деяких з них я розмістив у парафіяльному будинку. Пізніше їх забрали прихожани. Троє з них залишилися зі мною. Сьогодні вони мої діти і сплять у моєму ліжку», – розповідає він. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост