5-річному хлопчику зробили вже 50 операцій, та досі не відновили обличчя після того, як його покусав пес

Маленький хлопчик живе, чуючи у свій бік жахливі глузування як від дітей на дитячому майданчику, так і від дорослих на вулицях та в магазинах. Йому не поталанило, він зазнав нападу двох ротвейлерів. Йому тоді був усього 21 місяць. Зараз дитина перенесла вже більше 50 операцій з реконструкції обличчя, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Травмований малюк втратив всю праву щоку, нижню частину очної повіки, 75 відсотків губи, у нього був прокол правої легені, зламана рука і вибиті всі зуби.

31-річна мати хлопчика з болем розповідає, що діти називають його чудовиськом на ігровому майданчику, сахаються від нього на вулицях.

«Перший рік у нього не було обличчя на одному боці, оскільки він мав два невдалі трансплантати шкіри. Коли ми йдемо до парку, діти вказують на нього пальцями, кричать: «Чудовисько!» і втікають геть.  Це важко, це розбиває моє серце, адже він стільки всього пережив, він справжній боєць!» – наголошує жінка.

У  2015 році на Райдера Веллса напали ротвейлери друга родини і спотворили його тіло. Страшний випадок трапився у США, у Північній Кароліні.

«Це сталося так швидко, – каже Бретані. –   Ми були в гостях у друзів, які мали собак. Ми снідали, а Райдер повертався то до своїх іграшок, то до  бекону, а потім зник. Я глянула у вікно, син був уже в саду. Раптом з’явилися ротвейлери. На цьому була піжама, вони її повністю розірвали. Коли ми підбігли, його обличчя було спотвореним.  Він раніше був біля собак, вони до нього ставились добре, тому не знаю, що сталося». Хлопчика ледь живого забрали до лікарні. Перша операція тривала 14 годин. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост