В Ужгороді на Петефі квіткових кіосків більше не буде

Консультативна рада поки проти цього проекту

Ужгородцям не зрозуміло, чому досі ще стоять біля пішохідного мосту при виході на площу Петефі квіткові кіоски абсурдної архітектурної форми. Вони абсолютно не вписуються в загальний вигляд площі Петефі.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Як виявилося, у кіосків не один власник і нарешті власники розробили проект, який має на меті замінити ці бляшані кіоски на капітальну споруду. Там також продаватимуться квіти (такий собі “квітковий ряд”), але ближче до пішохідного мосту ще передбачено кафе-терасу, пише prozak.info

Проект вже було винесено на засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Закарпатській ОДА. Однак, консультативна рада була проти цього проекту з різних причин. 

По-перше, будівля буде з надбудовою і загороджуватиме вид з площі Театральної на площу Петефі і навпаки – з Петефі на Театральну.

Окрім того, будівля виходить за червону лінію історичної зони. 

І взагалі, будівля не вписувалася в загальний вид площі Петефі. Більше цікавих новин та живих історій читай в газеті ЯСНО. Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76075. ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост