Чи отримають «Слуги народу» на Закарпатті золотий квиток до рад?

Вибори до ОТГ на носі і політичні партії на Закарпатті починають потроху активізуватися. Нині це робиться досить кволо, навіть не всі політсили назвали своїх кандидатів.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Газета ЯСНО уважно стежить за партійним життям області і вивчає політичну ситуацію. Далеко не всі бажаючі зможуть отримати омріяні мандати, навіть із тих, хто нині біля керма. Змінюється життя змінююються і виборці.

Сьогодні публікуємо погляд Укрінформу щодо політичної ситуації перед виборами у нашому краї.

СЛУГА НАРОДУ: ГОЛОВА ОДА ЗАМІСТЬ «ЗОЛОТОГО КВИТКА»

– Ситуація навколо “Слуги народу” на Закарпатті цікава, – відзначає політолог. – У них зараз йде потужна робота над командою – “слуги” активно шукають людей. На старті компанії в штабі допустили казус — борди по області вивісили з граматичною помилкою, без коми. Після публікацій у ЗМІ доклеювали на кожному спеціально. Втім, на бордах цих нема кандидатів-висуванців, тільки депутати ВР від цієї партії.

Зрозуміло, що золотого квитка, як у минулому році, вони не отримають — тому акцент робитимуть саме на сильних гравців, яким довірятимуть і яких добре сприймають на Закарпатті, які показують певні результати в роботі, мають довіру у населення. Саме тому на Закарпатті говорять про велику ймовірність того, що першим у списку “Слуги народу” в облраду піде чинний голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. За три місяці на посаді він створив собі добрий імідж — Петров дуже активний, він береться буквально за все і йому вдається однаково добре виглядати як у якості дієвого чиновника, так і, скажімо, туриста, який пропагує туристичні об’єкти Закарпаття, чи захисника природи (на щотижневих акціях голови зі збору сміття в районах), – каже Шелемба. – Те саме говорять про підтримку найбільшого опонента чинного мера Ужгорода Андріїва – Віктора Щадея, який заявив про себе поки як самовисуванець, але йдуть розмови про те, що саме його кандидатуру підтримає СН.

Щодо традиційних всеукраїнських партій, то непогані шанси мають ЄС та “Батьківщина”, також Опоблок. Очевидно, що за рахунок свого питомого електорату, який не змінює політичні уподобання роками, вони подолають бар’єр. Але також очевидно, що їм буде важко змагатися з регіональними гравцями на цих виборах, і значного результату не варто очікувати.  Більше цікавих новин та живих історій читай в газеті ЯСНО. Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76075. ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост