Українка народила одразу п’ятьох дітей. Її покинув чоловік, але не полишає надія… і добрі люди

Оксана Кобелецька з Одеси – єдина в Україні жінка, яка народила одночасно п’ятьох дітей. Таке унікальне диво без штучного запліднення буває надзвичайно рідко: один випадок з 55 мільйонів, пише газета «ЯСНО.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Це сталося 24 червня 2016 року. На той час у жінки вже була трирічна Аліса. Родина думала про сина, але щоб народилися одразу три сини і дві доньки…  таке – і помислити не могла. Лiкарі пропонували одеситці зробити рeдyкцiю (зменшення кількості плoдів) та навіть aбopт, однак вона відмовилася і вирішила виносити всіх. Малюків назвали Дар’я, Олександра, Денис, Владислав і Давид. Народилися вони з дуже маленькою вагою (дівчата – 1100 грамів, а хлопчики – 1800).

«Мене часто запитують, чи мріяла я про велику родину або (а раптом) про близнюків. Ніколи, одного мені б вистачило. Але колишній чоловік мріяв, – написала Оксана в Іnstagram. – Коли настав 2000 рік, мені було 20, мама сказала що якщо до 30 не народжу, доведеться всиновлювати. Але я закінчувала інститут і народжувати не збиралася зовсім. Коли настав 2010 і мені виповнилося 30, я почала замислюватися про особисте життя. Мої подруги повиходили заміж і мали 1-2 малюків. Але до прийомного батьківства я була не готова.  Однак почала замислюватися про те, щоб жити не тільки для себе. Зараз мені 40, я молода самотня мама, яка начебто тільки навчилася з цим справлятися. Мені здається, що все життя ще попереду».

Та чи хотів насправді чоловік Оксани, Сергій  Семенов, навіть одного сина, як казав… адже покинув дружину із шістьма дітьми, коли малюкам ще не виповнилося й року. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост