Зеленський ігнорує Закарпаття, чи дбає про недоторканість Карпат

Представники австрійського бізнесу готові брати участь у реалізації проектів з розвитку інфраструктури Українських Карпат, зокрема в інвестуванні у будівництво гірськолижних курортів, після завершення пандемії COVID-19. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Спілкуючись з представниками ЗМІ у Львівській області, Глава держави зазначив, що під час офіційного візиту до Австрії він провів зустріч з представниками місцевого бізнесу, на якій, серед іншого, обговорювалося питання розвитку Карпат. Зокрема, йшлося про інвестиції у гірськолижні курорти.

«Для нас це є дуже важливим, для мене особисто. Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями в цьому напрямку», – повідомив Володимир Зеленський.

Президент зауважив, що завдяки гірськолижним курортам Австрія щороку отримує 15 млрд євро.

За словами Глави держави, австрійський бізнес зацікавився розвитком цього напряму в Україні.

Володимир Зеленський наголосив, що Українська держава готова забезпечити інфраструктуру. Він нагадав, що в Карпатах триває масштабний ремонт доріг.

«Дороги ми вже робимо, не чекаючи цих важливих інвестиційних проектів», – зауважив Президент. Більше цікавих новин та живих історій читай в газеті ЯСНО. Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76075. ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост