У житті ужгородця, від якого вирішила завагітніти 62-річна багатійка, серйозні зміни

Продовження. Початок тут.

Так сталося, що хлопчина закохався у жінку і хоче з нею одружитися, переконує, що без неї більше не уявляє свого життя. Вона стала для нього і подругою, і коханою, і найріднішою людиною, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Зараз Юрій покинув навчання в університеті і працює з Марією, допомагає їй у бізнесі і почувається неймовірно щасливим, стверджує, що коли народиться дитинча, поки Марія відновлюватиме сили після пологів,  зможе замінити жінку на роботі.

Та й підстави для цього є. Тести показують, що жінка вагітна. Щоправда, аби пересвідчитись, пара ще має намір поїхати у медичний центр у Братиславу. Там же хочуть зробити ще додаткові обстеження, аби знати стовідсотково, що вагітність є, що вона проходить добре і що дитинча розвивається нормально.

Тому балотуватися в Ужгородську міську раду Юрко передумав. Він хоче бути поруч із Марією.

Більше того, хлопець зізнався, що має намір найближчим часом одружитися з нею. Родичі більше перепон не роблять і з його рішенням погоджуються.

Тож як розвиватиметься ця неймовірна історія, газета «ЯСНО» й надалі повідомлятиме читачів. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост

52 thoughts on “У житті ужгородця, від якого вирішила завагітніти 62-річна багатійка, серйозні зміни

 • 22.09.2020 at 18:15
  Permalink

  Нічого дивного. Нині й не таке стається. Просто з точністю по віку до навпаки.

 • 23.09.2020 at 14:36
  Permalink

  Всі хвалять того проститута і стару курву . А я думаю – чому в Україні всі такі продажні суки ?
  Не забудьте в церкву сходити – помолитись …..бляді православні

Comments are closed.