Коли пес-поводир осліп, чоловік не здав його у притулок. Він придумав щось чудове

На жаль, багато людей в нашому світі вирішують нагальні проблеми кардинальними способами. Ми з вами вже ставали свідками історій, коли тварин віддавали в притулок після того, як знаходили у них якісь відхилення. Таким людям простіше позбутися вихованця, ніж намагатися вилікувати його чи просто допомогти. Дружба і відданість для них нічого не значать, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Шестирічний лабрадор Ед вже 4 роки допомагає своєму сліпому власнику Грехему Уеспу. Ед відмінно справлявся зі своїми обов’язками пса-поводиря, поки в цей дім не прийшла чергова біда – Ед осліп. Напевно, знайшлися б на нашій планеті люди, які би позбулися сліпого песика. Навіщо утримувати того, хто тільки заважає, хоча повинен допомагати? Але Грехем виявився людиною з великим серцем.

Коли Ед захворів рідкісною хворобою, ветеринари боролися за зір собаки, але все було марно. Соціальні служби хотіли забрати Еда у господаря, бо він більше не був в змозі допомагати йому. Але Грем не кинув свого товариша по нещастю. Він залишив Еда і завів ще одного пса-поводиря, якого назвав Едвард.

Щасливий Грем гуляє зі своїми двома собаками. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост