Зеленський на Закарпатті обіцяє реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва»

Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» на українсько-словацькому кордоні має бути включений до Національної програми «Велике будівництво» й наступного року нарешті добудований. Таке завдання поставив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Закарпатської області, йдеться на сайті Офісу президента.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Повертаючись в Україну зі Словаччини, де Глава держави перебував з офіційним візитом, через пункт пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», Володимир Зеленський зауважив багатокілометрові черги фур. Президент висловив обурення такою ситуацією на кордоні.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко доповів Володимиру Зеленському, що черги виникли через те, що на пункті пропуску з боку Словаччини зламався сканер, і тепер пропускна спроможність пункту впала до п’яти вантажівок на годину.

«Вони забирають лише п’ять вантажних транспортних засобів на годину, це на добу – 120 транспортних засобів», – повідомив голова ДПСУ.

Президент України назвав таку ситуацію неприпустимою, адже водії змушені простоювати на кордоні кілька діб.

«Я не розумію, чому такі питання не можуть вирішити? У нас люди стоять на кордоні шість діб», – сказав він.

Сергій Дейнеко зазначив, що Держприкордонслужба вже залучила МЗС до розв’язання питання скупчення автотранспорту на кордоні.

Голова МЗС повідомив, що обговорив проблему пропуску транспорту з міністром закордонних справ Словаччини.

Володимир Зеленський поставив завдання уряду та профільним відомствам вирішити питання автомобільних черг на всіх українських пунктах пропуску, де вони спостерігаються.

«Можна отримати інформацію від послів з усіх сусідніх країн, де у нас є черги, де проблеми, щоб вирішити це питання», – зазначив Глава держави.

Президент також звернув увагу, що питання реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» піднімається не вперше.

Він наголосив, що цей пункт пропуску необхідно включити до програми «Велике будівництво» й нарешті добудувати.

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко зазначив, що для пришвидшення робіт на пункті пропуску можна взяти за основу проект реконструкції, який було розроблено раніше.

Він передбачає відновлення наявних будівель, спорудження боксу для поглибленого огляду, влаштування пішого переходу, систем відеоконтролю та зважування. Для завершення робіт необхідно 146,7 млн грн, 8 млн грн з яких передбачені в кошторисі поточного року й будуть використані для закінчення робіт на пішохідній ділянці. Завершення об’єкта в повному обсязі та введення в експлуатацію планується у грудні 2021 року.

Глава держави додав, що у проекті реконструкції необхідно передбачити збільшення пропускної спроможності пункту. Більше цікавих новин та живих історій читай в газеті ЯСНО. Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76075. ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост

10 thoughts on “Зеленський на Закарпатті обіцяє реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва»

 • 25.09.2020 at 08:02
  Permalink

  Най будують. Давно пора!

 • 25.09.2020 at 08:03
  Permalink

  А раніше не бачив? Він же митниці любить контролювати

 • 25.09.2020 at 08:03
  Permalink

  А як тоийого вразило? Я не вірю, що не знав

 • 25.09.2020 at 08:04
  Permalink

  Хай їде до нас частіше, хоч Ужгород у чистоті будуть утримувати!

 • 25.09.2020 at 08:04
  Permalink

  Куди ше буде йти?

 • 25.09.2020 at 08:05
  Permalink

  Запрошую його проінспектувати область!

 • 25.09.2020 at 08:05
  Permalink

  А в Мукачеві буде?

 • 25.09.2020 at 08:06
  Permalink

  Як то він так зачастив до нас із гастролями?

 • 25.09.2020 at 08:06
  Permalink

  А ви йому не лише красоту, а й проблеми покажіть!

 • 25.09.2020 at 08:07
  Permalink

  Добре, що нарешті побачив! А там так уже давно!

Comments are closed.