Семирічна дівчинка переконує, що дружить із дияволом і питає рідних, як вони хочуть померти

Що робити, коли дитина закопує на городі іграшки, нашіптуючи при цьому незрозумілі слова, коли малює страшних монстрів і кров, коли цікавиться в матері, як вона б хотіла піти з цього світу, та коли переконує, що має невидимого друга і звати його дияволом, пише газета ЯСНО.

 Стурбована ужгородка Лариса Ковач надіслала газеті «ЯСНО» листа, в якому розповідає про загадкові зміни з донькою і просить читачів порадити, що їй робити з дитиною.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Кажуть, що свекруха – босорканя

Моя донька Агнеса завжди була дуже компанійською, мала багатьох друзів, знаходила подруг буквально за лічені хвилини. Тепер же стала дуже дивною, замкнулася в собі, не хоче ні з ким із дітей спілкуватися. Вона весь час сидить у хаті і малює, або бавиться з іграшками… але не так, як завжди. Вона протикає їх ножами, відрізає їм голови, руки і потім закопує в землю на городі. Ми живемо у приватному будинку. За кілька місяців вона перекопала половину городу.

Усе почалося тоді, коли почався карантин. Чоловік відвіз її в село на Хустщині – до своєї матері. Люди говорять про мою свекруху, що вона займається ворожбою. Але я людина не забобонна, ніколи в таке не вірила. Взагалі чутки мене ніколи не цікавили, я любила Степана, а його мама не була проти нашого шлюбу.

Ми їздили не раз до батьків і нічого дивного за свекрухою я не помічала. Та після того як Агнеса пожила в неї  більше місяця, повернулась додому зовсім іншою. Я не розумію, що коїться з  дитиною!

Донька нічого не розповідає, що вони робили з бабусею, тільки переконує, що з нею їй було дуже цікаво, і хоче до неї ще. Я ж боюсь відправляти її саму туди ще раз, хоча Степан просив, на зміни поведінки доньки він не зважає зовсім. Каже – переросте.

Одразу після повернення з села я помітила, що дитина стала замкненою, їй не хотілося гуляти, вона воліла сидіти в хаті. Не кажу, що в телефоні, у Інтернеті вона ніколи не зависала, не робить цього і тепер. Та мене шокують її ігри… вона вбиває своїх ляльок і влаштує їм проводи в загробне життя. Переконує, що це – дуже весело і цікаво. Часом вона розкопує могилки і намагається воскресити  своїх жертв, пояснюючи, що повертає їх із мертвих. • Повний текст читай тільки у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост