Як в Ужгороді відмиваються гроші на перевезенні людей

Журналісти програми «Гроші» на 1+1» перевіряють мерів українських міст, аби пересвідчитись, де збрехав, а де сказав правду чиновник. Цього разу вони побували в Ужгороді і навіть зустрілися з агентом газети «ЯСНО», аби поцікавитись роботою мерії закарпатської столиці.

Тож що вдалося з’ясувати знімальній групі?

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

 «Моя родина не володіє ніякими транспортними засобами, які здійснюють перевезення громадян», – запевняє він.

Але перевірити реєстри легко! І там вказано, що власниками великих пакетів акцій компанії, яку пов’язують із мером – «Ужгородське автотранспортне підприємство» є родичі Богдана Андріїва. Зокрема, маршрутним бізнесом, за документами, володіють зять його рідного брата та племінниця. А ще у 2017 році точно такими ж активами володів сам мер та його дружина. Ця ж компанія працює на 9 маршрутах і вона є абсолютним лідером серед інших транспортних компаній по кількості перевезень.

«Щороку місто виділяє понад 20 мільйонів гривень на компенсацію перевезень пільгових категорій», – ділиться думками журналіст Віталій Глагола.

А на 2021 рік вже зараз на ці ж потреби в мерії проголосували за виділення 32 мільйонів гривень.

Вартість проїзду в Ужгороді становить 7 гривень. Аби відкатати закладені всі 32 мільйони вдень повинно проїхатись 12,5 тисяч пільговиків. При тому, що загальна кількість населення міста 115 тисяч. Тоді як мільйонне місто Львів виділило всього 15 мільйонів? До речі, саме у Львівського заводу влада Ужгорода закупила 20 нових автобусів.

Що ж відбувається в Ужгороді? Про це – дивіться у сюжеті і читайте в наступному номері газети «ЯСНО» від 25 вересня.  • Повний текст читай тільки у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост