Страшні розбірки на Ужі: один напав на п’ятьох

Нині на Ужі відбувалося щось страшне. Очевидці стояли, затамувавши подих і нічого не могли подіяти. На воді виднілися бурі плями крові, було чутно галас.

Найбільше завмирало серце у дітей, які невільно бачили криваву картину. Свідком став і агент газети ЯСНО.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Самець-лебідь, який уже обжився на річці жорстоко напав на пару, що прилетіла на Уж. П’ятеро лебедів, серед яких двоє дорослих і троє молодих змушені були оборонятися від агресивного птаха, який вишипував із них пір’я.

Благородством, про яке говорять, коли згадують про лебедів, тут і не пахло. Тим не менше, це дике життя і тут свої закони. Лебедів не потрібно ні ідеалізувати, ні засуджувати. У них дійсно бувають війни за територію і вони можуть поводитись так, як люди від них не чекають.

Нова лебедина родина приземлилися по течії вище пішохідного мосту, птахи мирно їли. Під вечір заплили нижче мосту. Але тут зненацька їх несподівано почав атакувати дорослий лебідь. Поводився, як справжній господар, який застав незваних гостей, вороже. Він намагався роз’єднувати сім’ю, був дуже агресивним. Родина обороняласть, намагалась відпливти далі, але птах-завойовник не відступав. Чи довго пробуде ця сім’я на Ужі? Чи вживуться між собою лебеді? Про це ми дізнаємось уже незабаром! • Більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост