Як відкрити вдома бізнес і не їздити на заробітки. Фермер поділився секретом розведення французького делікатесу

Цьогоріч на мініфермі з розведення равликів Tante Snails зі Львівщини збиратимуть перший «урожай» жаб і вийдуть на про- мислові обсяги виробництва жаб’ячого м’яса.

Щоб задовольнити потреби ресторану та його клієнтів у стравах із жаб’ячих лапок, минулого року Орест Давидко разом зі своїми компаньйонами вирішили вирощувати на своїй равликовій фермі жаб, пише популярна на Закарпатті  газета ГОСПОДАРСЬКІ ПОРАДИ.

«Ми розширили власну равликову ферму – це переросло в окремий вид діяльності. Із жабками вийшло так само, як і з равликами», – ділиться з kurkul.com фермер-ресторатор.

Господар також розповідає, що спочатку закуповували жаб у різних постачальників в Україні. Потім все-таки вирішили купити «правильне» маточне стадо, обладнали невелику водойму та розплідник і дали старт повноцінній жаб’ячій фермі. Між іншим, за словами фермера, пара породистих жабок для розведення на спеціальній фермі коштує від 100 доларів. При цьому треба обов’язково дотримуватися правильних умов транспортування, температурного режиму, води та кормів, бо породисті жаби досить чутливі до цього • Повний текст читай у газеті «Господарські поради» • Купи у кіоску або передплати на своїй пошті • Передплатний індекс 68338 • ЗaкарпатПост