В Ужгороді серед смітників живе мати з 4 дітьми: малі роздягнені, повзають по калюжах, граються у баках

Страшну правду розповіла у соцмережі Lenochek Angelochek

Ось текст її повідомлення: “Питання, яке турбує мене не один день … Всі, хто живе на шахті бачать щодня одну і ту ж картину. Як матуся і 4 маленьких дитини сидять під сміттєвими контейнерами з ранку до ночі..Почему проізжающая поліція нічого з цим не робить? Може мені хто з людей підкаже до кого я можу звернутися і вирішити цю проблему … діти повзають по калюжах, бруду, грають в цих же сміттєвих баках .. .Мені дуже шкода дітей … роздягнені. Сидячи там цілий день можу припустити, що і голодні … не один раз допомагала її дітям речами, коляскою, але жодного разу не бачила на дітях цих речей”.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Новину люди сприйняли по-різному. Ось деякі коментарі.

• Я виросла в чотирьох закладах інтернату маю двох чудових дітей ,і мені ніхто нічого не допомагав. Я не чикала від когось допомогу я несу відповідальність за своїх дітей. Бажаю всім батькам нести відповідальність за життя своїх дітей ,не лише народжувати. Все залежило від мене самої хто я? Як я хочу жити було важко вийти із закладу і виживати но Господь допоміг мені.

• Ой вона там сама з віку своїх дітей сидить,раніше була там з бабою,мамою а тепер з своїми дітьми.
Те що діти грязнулі,голі та босі це факт.
Їй даш речі то незрозуміло що вона з ними робить бо ніколи ті речі не видно.Скільки особисто я їй давала пакетів з хорошими речами…
Це все в прірву.
Останній раз коли понесла їй речі то ввечері прогулюючись побачила свої майки та кофти розкидані по прилеглій території.З того моменту я їй жодної тряпки не віддам!!!
А куди дивляться соціальні служби?це невідомо

• Якщо розділити дитячий майданчик і смітник – міська рада. Звернення, щодо огородження смітника.
Щодо дітей – з рідною мамою їм найкраще.
Вас заїло, що вона не надіває на дітей ваші речі? Заберуть у неї дітей і що? В інтернаті вони будуть їсти краще з цього держ фінансування по 1000+ на дитину, що ще і директор інтерната вкраде, і місцеві чиновники… якими будуть іграшками гратися? Ті що на Миколая принесе якиїсь фонд старі, чужі і через день заберуть своїм дітям-внукам вихователі і прибиральниці. А якщо нові – то і директор продасть, діти і не побачать. Діти отримають болото і відсутність розуміння, що таке сім‘я! Так вони виростуть і зроблять вибір, бути як мати чи бути кращими. Для того, щоб вони зробили правильний вибір – їм потрібно показати. Іх треба підтримати, коли вони будуть обирати, пробувати жити. А Ви хочете їх ізолювати від нормальної соціалізації, щоб у них були спогади лиш про свою сім‘ю і казарма.
Усиновіть дітей. Слабо? Ви цього не зробите, Ви тільки скажете в соц мережах, що це вам мусолить очі. А Ви така правильна, Ви не хочете бачити, що є люди, які морально зламалися без роботи, без стабільності, яку держава має забезпечити. Ви не хочете розуміти, що не всі можуть, готові бути бізнесменами, щось своє робити. Є люди, яким «треба предоставити роботу».
Ви не хочете жити в районі, де є люди іншого соціального рівня і Ви хочете «їх прибрати» і при цьому, виставляєте себе жертвою у соц мережах. А що Ви робите, щоб люди мали можливість покращити життя, а не жити на подачках? Кого Ви штурмите, щоб держава була система, яка забезпечує соціальну рівність. Якщо у Вас є час і енергія діяти, то чому Ви не займаєтеся просвітницькою роботою, а ставите мусор і діти в одне речення.
Знаю, що на мене зараз накинуться… тому – ВІДПОВІДАТИ НЕ БУДУ!
Просто, подумайте трохи далі, ніж тільки «відібрати дітей».
Я за глобальне і кардинальне рішення проблеми

Цікаво, соцільні служби відреагують на це поваідомлення? Адже йде зима! Як її прооведуть просто неба діти? • Більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост

12 thoughts on “В Ужгороді серед смітників живе мати з 4 дітьми: малі роздягнені, повзають по калюжах, граються у баках

 • 06.10.2020 at 07:21
  Permalink

  Де соціальні служби? Чому дітей не вилучать?

 • 06.10.2020 at 07:21
  Permalink

  Плодяться як мухи. Ковдошня

 • 06.10.2020 at 07:22
  Permalink

  Нема де жити, зато дітей є чим рожати

 • 06.10.2020 at 07:22
  Permalink

  Ужас! Бідні діти!

 • 06.10.2020 at 07:24
  Permalink

  Такі діти будуть красти, якщо взагалі виживуть на смітнику

 • 06.10.2020 at 07:24
  Permalink

  Страшно читати

 • 06.10.2020 at 07:25
  Permalink

  А як вони опинились на вулиці?

 • 06.10.2020 at 07:26
  Permalink

  Іще й неблагодана. Одяг викинула, смітить

 • 06.10.2020 at 07:26
  Permalink

  Піпець якийсь. Що за мамаша?

 • 06.10.2020 at 07:27
  Permalink

  Чого дітей не заберуть? Зима на нт і!

 • 06.10.2020 at 07:28
  Permalink

  Добрим це точно не закінчиться

 • 06.10.2020 at 07:29
  Permalink

  Кось не може родити, а кось діти упішає і не твориться ними

Comments are closed.