В Ужгороді пройшла масова акція протесту проти карантину

Давно такі масові акції в Ужгороді не проходили. Нині перед Закарпатською ОДА зібралося кілька сотень людей. Вони вимагали єдиного  – не посилювати карантин у місті, бо це паралізує роботу бізнесу, залишить голодними тисячі ужгородців!

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Загалом уже зараз наслідки карантину в Україні катастрофічні. Присутні озвучили шокуючі дані:  700 000 підприємців закрилися, 2 мільйони безробітних через обмеження.

Загалом виступаючі наголошували, що: накази про закриття бізнесу – злочинні, постанова про карантин є незаконною, люди й так уже не мають що їсти, а їх роботу зупиняють, варварські способи вбивають економіку держави.

Ужгородці були страшенно обурені і питали від голови Закарпатської ОДА, який теж був присутнім на акції: «Чому я маю ходити в наморднику?», «Чому я маю дозволяти, щоб мені міряли температуру?», «Із чого я маю годувати своїх дітей?» «Із чого платити податки, коли за несвоєчасну плату ще й штрафують?» «Із чого платити зарплату персоналу?» Загалом питань прозвучало багато, але Олексій Петров їх наче не чув, говорив лише про обмеження і відстоював київські інтереси.

Далі буде…  • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост

Люди обурені, кричать губернатору: “Ганьба!”