В Ужгороді дитячу залізницю відмовились передати мерії, кажуть, виставляють на аукціон

“Укрзалізниця” відмовилася передати в комунальну власність міста дитячу залізницю і запропонувала Ужгородській міській раді узяти участь в аукціоні на право оренди цього об’єкту або в аукціоні з його продажу.
“Укрзалізниця” відмовилася передати в комунальну власність Ужгорода дитячу залізницю і проведе аукціон
Оскільки на сьогодні “Укрзалізниця” не оголошувала аукціон із продажу Ужгородської дитячої залізниці, щоб не допустити зволікання із визначенням подальшої долі дитячої залізниці та її працівників, міська рада письмово повідомила про намір взяти участь в аукціоні через електронну систему PROZORRO на право оренди, пише zakarpattya.net.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Нагадаємо, 4 вересня наказ про закриття двох малих дитячих залізниць — Луцької та Ужгородської — підписав виконавчий директор регіональної філії “Львівська залізниця” Роман Черніцький.

10 вересня міські депутати вирішили звернутися до “Укрзалізниці” з проханням про прийняття Ужгородської дитячої залізниці в комунальну власність міста, втім, за словами Богдана Андріїва 27 жовтня надійшла відповідь від акціонерного товариства з відмовою • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост