Дружина сама знайшла мені коханку, а тепер мене вигнала і каже, що буде жити з нею

Що робити чоловікові, коли він стає непотрібним дружині, коли вона каже, що він свої функції виконав, зачавши дитину? До газети ЯСНО написав постійний читач Павло. Він поділився своєю історією і попросив поради, що йому робити в житті далі.

Мені 28 років. Ми одружилися, коли мені було 24, а Юлії – 22. У шлюбі прожили три роки. Уже рік ми розлучені, та я досі її кохаю і не можу без неї, пише  газета ЯСНО.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

У Юлі завжди була подруга, вони з нею нерозлийвода. Звати її Аня. Вони  знайомі давно, разом навчалися в університеті. Я ніколи не мав нічого проти цієї дівчини, хоча коли потрібно було вибирати між мною та нею, дружина завжди вибирала Аню. Через пік після одруження Юля завагітніла. Вагітність була важкою, тому в нас у той період зовсім не було близькості. Вона казала, що я чоловік і не повинен від цього страждати, тож у ліжку її замінити може Аня.  Я відгрібався, та подруга Юлі теж наполягала. Врешті-решт я погодився. Контрацептивами Аня радила не користуватись, переконувала, що вона безплідна, бо в 16 років зробила аборт. Та, як з’ясувалося згодом, вона брехала. Аня від мене швидко завагітніла, майже з першого разу. На мій подив, дружину це не обурило. Вона навіть щиро раділа за подругу. Я зовсім не розумів, у чому справа, запитав, чи мені тепер аліменти її дитині потрібно буде платити, на що отримав відповідь від Юлі, що ні, мовляв, Аня дуже рада, бо давно мріяла про маля. Таким чином у мене народилися дві доньки. Спочатку одна, а через п’ять місяців – друга. Після пологів Юлі Аня перебралася зовсім жити до нас. Казала, що буде допомагати молодій мамі, тобто моїй дружині. Я не заперечував, бо квартира належала жінці, її подарували на весілля її батьки. А от коли народила Аня, Юля мені подякувала за все і сказала пакувати валізи, мовляв, я свої функції виконав і тепер вільний. Пояснень більше не було ніяких. Не розумію, між ними любов чи така міцна жіноча дружба? Бачитися з доньками обидві мені дозволяють, але у своє життя мене більше не впускають. Порадьте, будь ласка, що мені робити • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост

One thought on “Дружина сама знайшла мені коханку, а тепер мене вигнала і каже, що буде жити з нею

  • 10.11.2020 at 07:37
    Permalink

    А шо, правильно зробила

Comments are closed.