Цілих 11 років жінка чекала чоловіка з в’язниці. Прийшов – розчарувалася

Цілих 11 років жінка їздила у в’язницю до чоловіка. Возила передачі раз на два місяці. Одна поїздка обходилася щонайменше у 5 тисяч гривень. А це – задоволення не з дешевих. Та Тетяна на крилах кохання мчала 350 кілометрів від рідного дому, аби тільки побачитися з ним. Часто на зустрічі з нею їздив онук Денис. Миколу він також полюбив, бо росте без батька, хоча він живе по сусідству… і, на жаль, без мами, яка загинула, коли хлопчику був лише рік • Ціла стаття надрукована в газеті ЯСНО •

На зустріч із дружиною Миколу щоразу приводили двоє охоронців. У в’язниці, аби побути наодинці, можна замовити номер люкс, який влітку коштує 100 гривень, а взимку – 180, пише  газета ЯСНО.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Чоловіка посадили, коли він не мав і 30. Отримав 14 років, відсидів 12 років і 3 місяці.

«Там така була історія. Ревність, горілка. Зав’язалася бійка. Убили жінку. Усе сталося випадково, – каже він. – Під час потасовки між двома жінками… Вона її різко схопила за шию, у результаті асфіксії людини не стало».

«Що найбільш цікаво, та жінка моєю ровесницею була і звали її Танею», – додає Тетяна.

Коля переконує – жінку задушила його колишня дружина, а він узяв провину на себе.

«На той момент, коли це все трапилося, дитині було лише 9 місяців», – наголошує він.

Хоча слідство вважало інакше, Таня вірила саме коханому.

Нарешті Миколу звільнили. Сліз у той день не могла стримати ні Тетяна, ні Микола, ні його мати. Тож як складеться їхнє життя на волі? Чи не кине чоловік старшу на 13 років за себе жінку?

Знімальна група «Українських сенсацій» відвідала родину і після возз’єднання. Микола одразу ж влаштувався на роботу, побачився із колишньою дружиною. Вона усі ці роки провела у п’яних компаніях, а про спільну доньку зовсім забула. Також чоловік відвідав доньку, яка зовсім не пам’ятала батька.  Утім хоч Тетяна і не зізнавалася про труднощі, та односельці усе ж запевнили, що не все у них так райдужно, як жінка очікувала. Чоловік час від часу випиває, а всі домашні клопоти традиційно лежать на плечах жінки. Однак Тетяну, як думали сусіди, він не кинув. Та вони розповідають, що Таня стала закритою, змарніла і багато чого не доказує, буває, мовляв, що чоловік напивається і не ночує вдома, через що у родині починаються сварки.

Як би там не було, а жінка все одно переконує, що щаслива у шлюбі, а Микола запевняє, що любить дружину… як людину • Ціла стаття надрукована в газеті ЯСНО  • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост