Ми з мамою закохалися в одного чоловіка

Що робити, коли двом жінкам подобається один чоловік… а вони при цьому є ще й матір’ю та донькою? Він же ніяк не може зробити вибір і зупинитись на одній із них, крутить із обома. До редакцій газети ЯСНО за порадою читачів звернулася 18-річна закарпатка Анастасія.

Мій батько помер, коли мені було три роки, потонувши в озерібіля нашого села. Із того часу мати одна. Зараз мені 18, а їй 37. Вона дуже гарна, навіть краща за мене, струнка, завжди модно одягнена, із зачіскою, працює у місті в банку і завжди доглядає за собою. Я ж трохи повнява, в окулярах, працюю офіціанткою у кафе, пише  газета ЯСНО.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Якось я познайомилася з одним клієнтом. Його звати Віктор.  Йому 32 роки. Він святкував у нас день народження. Припав до душі мені одразу. Я росла без батька, і мені завжди подобались старші чоловіки. Віктор – таксист. У нього є гроші. Він дарував мені щодня квіти, ми відпочивали на природі. Так тягнулося два місяці. Потім я вирішила, що треба його познайомити з мамою. Зізнаюсь чесно, мені хочеться заміж, тож я вирішила не відтягувати з цим знайомством.

Та коли вони побачили одне одного, між ними ніби струм пробіг. Я зрозуміла все: йому моя мати сподобалась, а матері – він. Весь вечір говорила тільки я. Вони більше мовчали і дивились одне на одного. Потім Віктор чесно зізнався, що мама вразила його своєю вродою, отже нам у стосунках потрібно взяти паузу, бо він має подумати. Мама теж не приховує, що Віктор їй не байдужий. Утім чи зустрічаються вони – ніхто не каже. Думаю, вони були разом… і не раз. Я місяць не телефонувала Віктору, а він – мені. Потім не витримала, пішла до нього.  Провела з ним ніч, хоча він цього не хотів. Вдома мати влаштувала мені істерику, мовляв, де я була, для чого, чому нав’язуюся чоловікові. Виходить, їй – можна, а мені – ні.

Я не витримала, зібрала речі і пішла з дому, зняла квартиру і живу там зараз разом із подругою. Час від часу ми зустрічаємося з Віктором, але колишнього запалу у наших стосунках немає. Думаю, він  і далі крутить із двома. Із матір’ю я не спілкуюся, а Віктор переконує, що кохає нас обох… Як мені бути? Що робити? Як повернути коханого? Чи взагалі не повертати? Немає ж гарантії, що якщо я знайду іншого, що мати і того не відіб’є в мене. Порадьте, як мені жити далі! • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост