Найчесніший прикордонник: вівчарка Марк знайшов величезну партію контрабандних цигарок

25-річний громадянин Румунії, виїжджаючи з України через митний пост «Дякове» Закарпатської митниці Держмитслужби на мікроавтобусі «Мерседес-Спрінтер», намагався тишком-нишком перевезти тютюнові вироби в Іспанію для перепродажу.

Та на заваді стали закарпатські митники-кінологи з чотирилапим помічником Марком.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

І хоча молодий водій для проходження митно-прикордонного контролю свідомо обрав «зелений коридор», тим самим демонструючи правомірний перетин кордону, інспектори запідозрили дещо знервоваву поведінку іноземця. На уточнююче питання митників, чи переміщує він приховані товари, той невпевнено відповів «ні».

Відтак, до ретельної перевірки транспортного засобу задіяли кінологічну команду. Досвідчена німецька вівчарка на ім’я Марк блискавично винюхав запах тютюну.

Виявлені понад 200 пачок сигарет знаходилися за заводською обшивкою лівої  боковини салону мікроавтобуса, між пасажирським та водійським сидінням. Доступ до виявлених сигарет став можливим після демонтажу декоративної обшивки та відкручування саморізів.

Зазначені дії іноземця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Приховані від митного контролю 210 пачок сигарет торгової марки «Parliament Aqua Blue», вартістю понад 12 тис грн, та мікроавтобус (2011 р.в.), що використовувався для переміщення товару в незаконний спосіб, оцінений у 266 тис грн, вилучено до рішення суду, інформує пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.