Святкування без ярмарку: Як у Словаччині планують зберегти атмосферу Різдва

Традиційні різдвяні кіоски та ярмарки цього року у словацькому Прешові та інших містах країни не працюватимуть через карантинні заходи.

Однак у мерії вирішили, що мешканці та гості обласного центру не повинні залишатися без різдвяної атмосфери, мати змогу скуштувати популярні напої та фірмові страви, пише Мукачевонет.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО

“Несприятливий розвиток пандемічної ситуації у Словаччині, а також посилення гігієнічних та безпекових заходів не дозволять нам відкрити наші популярні різдвяні ринки цього року. Нормативні акти постійно змінюються, тому ми не можемо передбачити, що буде в грудні”, – зазначив Володимир Томек, речник міста Прешов.

Однак муніципалітет обіцяє, що атмосфера Різдва в центрі міста збережеться.

“Ми зробимо все для того, щоб і цього року ви знову відчули красу Різдва у Прешові та вдихнули атмосферу Адвенту”, – каже мер міста Андреа Турчанова.

У святковий період жителі Прешова та гості міста зможуть насолодитися смачними стравами або традиційними різдвяними напоями прямо перед ресторанами чи кафе.

Наразі майже 30 закладів у центрі міста проявили до цієї акції свій інтерес. Умовою є дотримання всіх санітарних та гігієнічних вимог відповідно до вимог чинного заходу Управління охорони здоров’я Словацької Республіки.

Також всі міста Словаччини нині прикрашають гірляндами та новорічними ялинками.

 • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост