Про закарпатські підробні тести на коронавірус пишуть уже навіть поляки

Багато країн оголосили, що іноземці повинні представити негативні результати тестів на коронавірус, щоб потрапити на їхню територію. Польща не виняток.

Утім там хвилюються, що українці нерідко приносять підроблені тести про відсутність ковіду. і першими в цьому були закарпатці. Про випадок в Ужгороді писало багато українських газет. А згодом приклад закарпатців підхопили і в інших куточках України.

Ось, що пише про це польська газета fakt.

“Тести часто повинні бути якомога свіжішими, наприклад, зроблені за 48 годин до вильоту. Маленьке вікно можливостей є проблемою для багатьох людей, саме тому деякі вдаються до порушення закону. У вересні українські ЗМІ повідомляли, що туристи використовують туристичні агенції для отримання фальшивих результатів тесту на коронавірус, необхідних для поїздок за кордон. Журналістське розслідування показало, що дві туристичні агенції пропонували допомогу в отриманні фальшивих документів за ціною від 500 (близько 67 злотих) до 800 гривень (близько 108 злотих). Виконання реального тесту коштує до 2000. гривні (близько 270 злотих). Крім того, вам доведеться почекати 2-3 дні для результатів, і підробка доступна відразу. Невідомо, скільки людей скористалося цією пропозицією”- йдеться в матеріалі.

ЗакарпатПост

One thought on “Про закарпатські підробні тести на коронавірус пишуть уже навіть поляки

Comments are closed.