Закарпатці взимку почали активно підгодовувати птахів. ВІДЕО

В Україні започаткували акцію “Нагодуй птаха”. Долучилися до неї й на Закарпатті. На території всієї області розвішують годівниці, щоб пернаті могли легше перезимувати.

Життя тварин взимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий. а втрати сил та енергії значні. Через це птахам набагато важче собі шукати корм. Тож для того, щоб їм допомогти і започаткували акцію.

Птахів на кадрах ви не побачите – до новацій їм треба звикнути. А далі привчати до місця підгодівлі, щоб вони поверталися сюди щодня. Щодо раціону то найкраще це насіння, пшениця, просо та овес. Але все залежить від виду птаха. Для синиці чи дятла найкращими ласощами є свіже сало. Спеціалісти наголошують – підгодівля птахів є дуже корисною і для людей. Вона дозволяє відвернути увагу пернатих від видзьобування бруньок на плодових деревах. Окрім того служить для приваблення у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками. А ще така діяльність прививає любов до природи. Тому активно залучають до акції й шкільні лісництва. Долучитися до природоохоронної акції мають змогу всі бажаючі. Годівницю можна виготовити і з підручних засобів. Пам’ятаймо, своєчасна допомога пернатим взимку може врятувати не одне пташине життя.

Детальніше – у сюжеті М-студіо.

 ЗакарпатПост