Закарпатські митники розповіли, скільки за рік вилучили наркотиків

Про результати роботи закарпатськихмитників щодо виявлення незаконного переміщення наркотичних засобів,психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів за 11 місяців 2020 року, -розповів начальник управліннязабезпеченняпротидії митним правопорушенням Закарпатської митниці Держмитслужби Богдан Яворський.

Так, за звітний період в зоні діяльностіЗакарпатської митниці Держмитслужби підрозділами митницівиявлено 83 факти незаконногопереміщення через кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин тапрекурсорів.

До правоохоронних органів Українинаправлено 82 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинівпередбачених КК України, з яких – 7 повідомлень – за ст. 305 КК України та 75повідомлень – за статтями 307, 309 ККУкраїни.

У зоні діяльності митниці впродовжсічня-листопада 2020 року з незаконного обігу вилучено:

– медичні препарати з вмістом психотропних речовин: – 7048 таблеток, 242флакона; 49 ампул;

– наркотичний засіб ГЕРОЇН         – 0,24926кг;

– наркотичний засіб КАНАБІС – 0,01367 кг;

– наркотичний засіб КОКАЇН – 0,01613 кг;

– наркотичний засіб КОДЕЇН – 212 таблетки, 10 флаконів, 80 саше;

– наркотичний засіб БУПРЕНОРФІН – 3 498 таблеток;

– наркотичний засіб ТРАМАДОЛ – 499 таблеток, 9 флаконів;

– наркотичний засіб КЕТАМІН – 4 ампули;

– наркотичний засіб ФЕНТАНІЛ – 12 пластирів;

– психотропна речовина АМФЕТАМІН -0,01171 кг;

– прекурсор ПСЕВДОЕФЕДРИН – 52 342таблеток.

Закарпатська митниця Держмитслужби увзаємодії з УСБУ в Закарпатській області провела дві негласні слідчі (розшукові)дії «контрольована поставка», а саме:

– за фактом контрабанди з Чехії в Українувеликої партії прекурсору псевдоефедрин – 52 342 таблеток. Відтак, припиненоканал контрабандного постачання з Чехії на територію України прекурсорів. В м.Мукачево затриманий громадянин України один з організаторів каналу контрабанди,ведеться слідство;

– за фактом контрабанди наркотичних засобівгероїн та кокаїн, що пересилалися з Італії в Україну у міжнародному поштовомувідправлені. Після проведених оперативно-розшукових заходів, у місті Києвізатриманий громадянин, що одержав міжнародну поштову кореспонденцію, повідомляє Закарпатської митниці Держмитслужби.

ЗакарпатПост