Дзеркальна дата 12.12.2020: що можна робити в цей день


Субота, 12 грудня, завдяки порядку цифр 12.12.2020 вважається дзеркальної датою – останній в нинішньому році. На думку нумерологів, такі дні здатні серйозно вплинути на життя людей і навіть принести здійснення заповітних бажань. OBOZREVATEL розповідає, чим особлива дзеркальна дата 12.12.2020, що рекомендується і не рекомендується робити в цей день.

Що символізує дзеркальна дата 12.12.2020

Дзеркального датою 12.12 протегує число 3 (сума цифр в числі 12), яке символізує позитивну енергію, доброту і розвиток духовності. Вважається, що в такі дні потрібно робити добрі справи для оточуючих: зайнятися благодійністю, допомогти нужденним.

Що можна робити в дзеркальну дату 12.12.2020

12.12.2020 року потрібно постаратися залучити якомога більше удачі в своє життя, вважають езотерики.

У зв’язку з цим в останню дзеркальну дату року рекомендується: Проявляти активність: всі розпочаті справи обіцяють бути успішними. Загадувати бажання. Прислухатися до своєї інтуїції: внутрішній голос здатний підказати більше, ніж зазвичай. Зайнятися медитацією, йогою, спортом, творчістю або іншими справами, які наповняють енергією.

Підвести підсумки 2020 року, осмислити, що вдалося зробити, а над чим ще потрібно попрацювати. Віддати борги. Спілкуватися, заводити нові знайомства – днів 12 грудня вдалий для цього.

Складати плани на майбутнє: корисно їх записати і візуалізувати. Купити подарунки для близьких.

Що не можна робити 12.12.2020

Вступати в конфлікти, лаятися, сваритися, сперечатися – є ризик більше не відновити відносини. Бажати зла кому-небудь, як і в усі інші дні, – воно повернеться бумерангом. Лінуватися і не діяти: навіть відпочинок в цей день повинен бути активним і приносити користь.

Як загадати бажання в дзеркальну дату 12.12.2020

Чітко сформулюйте своє бажання, а потім запишіть його на папері так, як ніби воно вже збулося. На іншому аркуші напишіть щире побажання для свого друга, а на третьому – для всіх членів сім’ї. Всі три аркуші паперу залиште на ніч на підвіконні, під місяцем попросивши виконання всього, про що ви попросили.

ЗакарпатПост