Те, що люди знайшли всередині гігантської змії, змушує здригнутися

Тваринний світ нашої планети на рідкість різноманітний. Просто диву даєшся, яких тільки істот не створила природа! Втім з багатьма з них немає ні найменшого бажання стикатися в реальному житті, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО

Так, фермери одного поселення в Нігерії побачили біля своїх будинків гігантську змію, черево якої буквально розпирало від чогось, що знаходилося всередині, пише Enigma.

Люди подумали, що змія з’їла козу або теля, і застрелили рептилію…

Убита гадина виявилася величезним іерогліфовим пітоном. Представники цього виду є одними з найбільших змій в світі. Їхня вага може досягати 100 кілограмів, а довжина – 6 метрів!

Ці рептилії вважаються дуже агресивними і вже неодноразово нападали на людей. У 2002 році навіть був зафіксований випадок, коли пітон ієрогліфовий проковтнув 10-річного хлопчика …

Розкривши рептилію, люди побачили, що її живіт набитий безліччю яєць! Змія готувалася з дня на день привести нове потомство.

Фермери, які вбили змію, вирішили похвалитися знімком видобутку в соцмережах. Фото викликало великий резонанс і запеклі суперечки. Захисники тварин засмучені подією і називають фермерів шкуродерами, інші ж радіють, що однією гігантською гадиною стало менше • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост