На Закарпатті створили інтернет-ресурс для реєстрації лісопорушень

   У грудні ГО «Екосфера» презентувала новий вебсайт www.savecarpathianforest.org, за допомогою якого кожен, хто побачить ознаки нелегальної рубки в лісі, або ж інші порушення природоохоронного законодавства під час лісозаготівлі, зможе зареєструвати такий інцидент онлайн.

  Для цього досить зайти на сайт і натиснути активну кнопку «ОФОРМИТИ ПОРУШЕННЯ». Далі заповнити шаблон, із якого обрати теги з наявними видами лісопорушень. Наприклад, «нелегальна рубка», «рубка в сезон тиші» чи «трелювання водотоком». Після цього вказати координати та завантажити фото чи відео.

Новостворений сайт – це не тільки інструмент фіксації лісопорушень громадськими активістами та експертами, але й чудовий інформаційним ресурс для моніторингу ефективності роботи ДЕІ та правоохоронних органів.

Сайт може бути корисним для тих, хто цікавиться проблемами карпатських лісів, правоохоронних органів, ДЕІ, органів влади, журналістів.

Створення цього вебсайту стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проєкту «Створення онлайн-інструмента фіксації та візуалізації на мапі правопорушень у лісовій сфері».

Більше інформації про користування сайтом тут: 

https://www.youtube.com/watch?v=sUJu6_opbgYhttps://ekosphera.org/na-zakarpatti-stvoreno-internet-resurs-dlya-reyestracziyi-lisoporushen/?fbclid=IwAR3QLOLq9MFfb5ZS6HqnXVOtEplDKhwPhODwVUT34LLHkapykklrylyzjn0

Знімки екрану: https://fex.net/uk/s/cksls1z a

ЗакарпатПост