Чим закарпатцям запам’ятався 2020 рік: вибори принесли багато сюрпризів

У грудні зазвичай прийнято підбивати підсумки року, що минає. Яким 2020-й був для закарпатців та України загалом? Одне слово – для більшості дуже важким! Пандемія і різні карантинні обмеження жорстоко вдарили по всіх сферах життя. І це відчули на собі майже всі наші земляки. Дехто перехворів коронавірусом, хтось від нього навіть помер. Як відкриті рани, оголилися проблеми зі здоров’ям наших краян. Раніше про це думали далеко не всі, а тепер багато хто задумався над неякісними продуктами з супермаркетів та  вбитим імунітетом від малорухливого способу життя, багатогодинного просиджування перед телевізором чи з телефоном у руках замість того, щоб прогулятися на свіжому повітрі. Цей рік став роком переосмислення найважливіших принципів і великих змін для кожного. На жаль, часто вони були не зовсім позитивні, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО

Вибори

Вибори на Закарпатті шкода було проводити. У всіх великих містах колишні мери стали головами ОТГ. Можна було заощадити величезні кошти, які вони витратили на рекламу себе, коханих, просто відмінивши голосування… адже воно фактично і так завершилось їхньою перемогою… а за ті гроші можна було привести в порядок дороги, лікарні, парки та сквери, зробити багато кориснішого для людей, ніж перегляд рекламних роликів в Інтернеті, що вважається абсолютно несерйозним рекламним майданчиком, де багато бруду, недостовірної інформації та порнографії, де основною аудиторією все одно є не виборці, а діти. Отже, в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Берегові та деяких інших містах населення переобрало старих мерів. Дещо, звісно, змінився розклад політичних сил у радах, але в загальному для «Слуг народу» вибори на Закарпатті та й по всій Україні стали рекордно провальними.

І ще про «Слуг». Дякуючи їм, ми вже маємо третього зеленого губернатора. Із першим – Анатолієм Бондаренком  – ми попрощалися наприкінці минулого року, його замінив Олексій Петров, до якого закарпатці лише звикли, так на заміну йому дали ще новішого – Анатолія Полоскова… знаного винороба. Закарпатці жартують, що прийшов до кого треба з закарпатським вином – і тепер у нас, принаймні після закінчення карантинів, вина та видовищ точно буде вдосталь • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост