АНОНС. Закарпатці хрестилися, коли її бачили

Стерво кляте, захомутало хлопчину так, що геть здоровий глузд втратив! – не могла вгамуватися Марія

 «Ти з цією куркою одружишся? Та вона п’явками тебе нагодувала! От вони й кров смокчуть із твого серця! Подивись на себе, як ти зсох, наче ціп, відколи з цією пройдисвіткою зв’язався! Не пара вона тобі!» – кричала Марія на сина, який заявив, що одружитися хоче.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО

«Мамо! Андріана краща за десять твоїх Оксан! Я не можу дихати без неї, вона – мій світ і моє життя!» – намагався пояснити щось Андрій, але жінка його не слухала.

«Та щоб тобі очі повилазили, якщо не бачиш далі свого носа! Та з неї така дружина, як із мене капітан корабля, який ніколи море не бачив», – лютувала  вона далі.

«Подобається тобі чи ні, а я з нею одружуся, і поїдемо жити в місто, де ніхто не заважатиме нашому щастю!» – не відступав хлопчина.

«А щоб ти скис, а вона сказилася. Щоб вас обох злидні обсіли! Не буде тобі щастя з тією знайдибідою. Та й вона на десять років старша за тебе! Якщо не Оксана, то що… інших дівок у селі немає? Іди з моїх очей, щоб я тебе не бачила, телепню дурний! Стерво кляте, захомутало хлопчину так, що геть здоровий глузд втратив!» – не могла вгамуватися Марія • Повний матеріал читай у свіжому номері газети ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост