Чоловік розлучився з дружиною після 19 років шлюбу, щоб зустрічатися з двома дівчатами

• Каже, що хоче створити плем’я любові

• Разом із двома жінками він живе у будинку зі своїми дітьми та колишньою дружиною і її новим партнером

46-річний підприємець і його 42-річна дружина спробували створити відкритий шлюб, але шість років тому розлучилися, бо це не допомогло їм, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО

Після перегляду телешоу чоловікові захотілося мати стосунки одразу з двома жінками. Ця ідея не давала йому спокою. І врешті-решт йому вдалося знайти двох жінок –  40-річну і 41-річну, які погодилися на любовний трикутник. Познайомилося тріо на сайті знайомств.

Чоловік багато років боровся зі спокусою про таке кохання, його не влаштовувала любов тільки до однієї людини. Це, за його словами, не задовольняло всі шість його основних людських потреб. Дружжина Даніелла  спробувала піти на поступки, але так і не змогла, тож пара розлучилася.

Тепер чоловік неймовірно щасливий зі своїми нинішніми подругами, які були моногамними до того, як він знайшов їх. Група зізнається, що у них відкриті стосунки, але здебільшого вони віддані як емоційно, так і сексуально.

Інші ж не надто розуміють таку любов, тому нерідко усі троє ловлять на собі дивні погляди перехожих, однак ніколи ніхто не грубить їм.

Даніелла теж змушена щодня спостерігати за цією ідилією, адже після розлучення ділить будинок не тільки за своїми трьома дітьми, але й із колишнім чоловіком та його двома новими пасіями.

Шай Фішман мешкає у Пенсільванії (США). І цей незвичний випадок описала британська газета  thesun • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост