Злизував кров із ножа: у Мережі оприлюднили відео нападу підлітка на рідну тітку та 4-річного брата

Перш ніж знепритомніти, потерпіла почула: “Я розумію, чому маніяки п’ють кров. Кров смачна”.

У Мережі оприлюднили відеозапис нападу підлітка на рідну тітку та її 4-річного сина, який відбувся на початку березня цього року в Києво-Святошинському районі.

Запис із камер відеоспостереження опублікували “Факти ICTV”, повідомляє ТСН.

На кадрах видно, як хлопець завдає родичці численних ударів, після чого злизує кров із ножа. За словами потерпілої Юлії Невгодовської, перш ніж знепритомніти, вона почула: “Я розумію, чому маніяки п’ють кров. Кров смачна”.

Жінка розповіла, що під час нападу їй вдалося зателефонувати до матері хлопця. Та прибігла до місця події та повідомила синові, що викликала правоохоронців. Після цього підліток утік.

Мама підозрюваного наполягає на тому, що син має синдром Аспергера та мріє, “аби всі його кривдники померли жорстокою та кривавою смертю”. Як доказ вона демонструє уривок із його щоденника наступного змісту: “Я хочу їх знищити! Я хочу взяти ніж, бейсбольну біту, бензопилу, гранатомет, кулемет, два мачете, дві катани, щоб їх знищити, а потім їхні тіла залишити в якому-небудь занедбаному будинку”.

напад підлітка на тітку
Факти ICTV
напад підлітка на тітку
Факти ICTV
напад підлітка на тітку

Нагадаємо, на початку березня у Києво-Святошинському районі 14-річний хлопець кинувся з ножем та сокирою на рідну тітку та її 4-річного сина.

Як розповіли у поліції, під час чергової сварки підозрюваний взяв кухонний ніж і накинувся на родичку, завдавши їй удар у груди. Жінка почала оборонятися і вихопила ножа, однак племінник побіг на кухню й узяв ще одного, а також прихопив сокиру.

Потерпіла вибігла з будинку і почала телефонувати сестрі, однак школяр вибив сокирою в неї з рук телефон та знову почав завдавати удари. Згодом підліток переключився на 4-річного двоюрідного брата, якому також завдав численних ножових поранень. 

Після скоєння нападу школяра доправили до СІЗО, а згодом суд відпустив його під домашній арешт до родини однокласника. 

Два місяці тому Арсеній зізнався, що напав на родичів нібито через цькування. “Протягом всього мого життя з мене знущалися мати і тітка. Мене били, мене принижували, мене морили голодом. Виганяли з дому. Коли я підходив до холодильника, мене питали: “Хто тобі дозволяв їсти?” Мене переконували, що я хворий, що аутист. Насправді я таким не був”, – заявив підозрюваний. 

ЗакарпатПост