Власник «Зіни» Микола Жолтані розповів про обшук у себе вдома та свавілля правоохоронної системи на Закарпатті

Сьогодні у прес-центрі газети ЯСНО пройшла прес-конференція підприємця Миколи ЖОЛТАНІ.

29 жовтня в Ужгороді правоохоронці провели спецоперацію по затриманню особливо небезпечного «катувальника» дівчини та «зброярного» барона, власника 40 крамниць АВС «Зіна» Миколи Жолтані. За декілька годин це повідомлення стало топ-новиною. У ЗМІ робили прогнози стосовно бізнесу підприємця. Минуло майже два місяці, а Миколі Жолтані правоохоронці нічого не можуть пред’явити, немає складу злочину. Галасу багато, а злочину нуль, що одразу поставило багато питань до правоохоронців, каже підприємець.

«Я до цих пір не можу оговтатись від інформаційного фону, де став насильником, розбійником, де я стріляв, душив, утримував, мав наркотики, кулемети, гранатомети. Це – чудова реклама, про яку я «домовився» зі співробітниками поліції, адже не тільки я буду допомагати в односторонньому порядку, хлопці, допоможіть десь і мені. Не можуть оговтатись і мої діти, які побачили 25 людей у масках, які щось дуже шукали у мене вдома. Що ж вони шукали? Головний пароль був: дуже багатий чоловік і ви всі закарпатці – біла раса і не хочете рішати питання. Я хочу звернутися до тих рішал. Що значить – рішати питання? Корму я маю передати кошти? До цих під зі мною ніхто не зв’язався! Я дав пояснення слідчому. А ті, хто зробив у мене погром,  що хотіли вирішити? Таке німці під час війни не робили! Що вони хотіли від мене? Чому прийшли на Закарпаття?» – зазначив він.

Говорилося також про те, як у нашому краї людям штучно створюють проблеми і вимагають від них гроші.

Також на прес-конференції йшлося про те, що на Закарпатті часто затримують людину за те, що вкрала 40 цеглин, а справжніх злочинців не чіпають.

Відео із прес-конференції можна подивитись на нашій сторінці у Фейсбуці

ЗакарпатПост

One thought on “Власник «Зіни» Микола Жолтані розповів про обшук у себе вдома та свавілля правоохоронної системи на Закарпатті

  • 25.12.2020 at 18:23
    Permalink

    А стосовно побитої дівчини що?

Comments are closed.