Юнак втратив нижню частину тіла, але дивом вижив, хоча лікарі переконували, що помре

Лорен Шауер їхав навантажувачем через міст, коли перекинувся, злетів у прірву і величезна машина притиснула його до землі, пише газета ЯСНО.

19-річний хлопець згадував, що весь час перебував у свідомості і, дивлячись вниз, бачив, що все, все під його стегнами повністю розчавлене.

Молодий робітник прийняв сміливе рішення дозволити медикам провести операцію гемікорпоректомії – ампутувати все, що нижче його талії, – щоб врятувати життя.

Лікарі сказали його спустошеній дівчині Сабії Рейше, якій зараз 21 рік, що хлопчина не виживе, і вона шість разів попрощалася з ним, побоюючись, що він не проживе більше жодного дня. Але він дивом уцілів. Пара була разом лише 18 місяців, коли трапилась аварія, але, як стверджує Сабія, сум’яття зблизило їх, і вони обручилися цього року.

Лорен працював робітником у дорожньо-будівельній компанії і під час роботи з ремонту мостів у вересні 2019 року потрапив у аварію. Він їхав навантажувачем через шосейний міст, коли автомобілі почали пропускати його через світлофор. Раптом єдиний провулок звузився, і коли одна машина проїхала повз нього, Лорен звернув занадто близько до краю мосту, через що земля під ним почала  обсипатися. Потім юнак спробував стрибнути з падаючого навантажувача, але його нога потрапила в ремінь безпеки. У результаті аварії Лорен повністю втратив праве передпліччя та руку, зламав праву ключицю та плече. Він також переніс легеневу емболію – закупорку в легеневій артерії і потребував дихальної трубки.

Нижня частина його тіла була розчавлена внаслідок аварії, і Лорен прийняла сміливе рішення зробити операцію гемікорпоректомії, під час якої йому ампутували все, що було нижче попереку.

Спочатку лікарі вважали, що ноги Лорена можна врятувати, але після детальних обстежень  зрозуміли, що його таз повністю розсипався.

Утім невдовзі здоров’я хлопця почало покращуватися з неймовірною швидкістю.

Лорен пробув у лікарні три місяці, потім ще три тижні – на реабілітації, після чого повернувся додому. Дівчина у захваті від мужності свого коханого і хоче провести з ним усе своє життя • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост