Карантинні обмеження. Пояснили, як закарпатцям потрапити в Угорщину та Словаччину

Державна прикордонна служба нагадала, що на територіях Угорщини та Словаччини діють карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Як пояснили у ДПСУ, комендантська година на території Угорщини діє з 21:00 до 06:00 (за київським часом). На час дії обмежень в’їзд в країну дозволяється виключно особам:

  • які прямують до місця постійного, тимчасового проживання або місця роботи на території Угорщини;
  • з метою працевлаштування (за наявності відповідних документів).

Прикордонники зазначили, що обмеження комендантської години не поширюються на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини.

“Такі особи обов’язково повинні мати документи, які підтверджують підставу для в’їзду або транзитний характер подорожі: дозвіл на постійне або тимчасове проживання у країні призначення, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю тощо”, – додали у відомстві.

Обмеження в’їзду на територію Словаччини у пункті пропуску “Вишнє Нємецке” діє з 20:00 до 08:00 (за київським часом). Пропуск осіб та транспортних засобів у пункті пропуску здійснюється лише з 08:00 до 20:00. Усі особи, які прямують в країну повинні мати документи, які підтверджують право на тимчасове проживання або працевлаштування у цій країні. Громадяни, які прямують через територію Словаччини транзитом і мають документи, пропускаються цілодобово. Пункт пропуску “Малий Березний” працює без часових обмежень.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *