Олександр Каменяш пропонує скликати позачергову сесію облради, щоб заявити позицію депутатів щодо тарифів на газ та електроенергію

Ось що він написав:

“Сьогодні зареєстрував звернення до голови Закарпатської облради з проханням скликати позачергову сесію облради, на якій маємо заявити свою позицію щодо зростання тарифів на газ та електроенергію для фізичних осіб.

Особисто я вважаю, що подібні дії Уряду не мають ніякого виправдання перед людьми. На початку епідемії COVID-19 урядовці божилися, що під час карантину жодного підвищення тарифів для населення не буде, але вони «зробили це знов», як любить казати Президент. Схоже, це хронічна хвороба цього Уряду – давати обіцянки і не виконувати їх. Але в час епідемії подібні дії виглядають особливо цинічно.

Якщо уряди інших країн всіляко підтримують своїх громадян, то з гаманця українців намагаються витягти останні гривні.Як наслідок – маємо масові протести в Хустському, Берегівському, Мукачівському районах.Щоб не ускладнювати ситуацію та підтримати людей, пропоную зібрати сесію, на якій ухвалити Звернення до Уряду, висловити категоричний протест проти підняття тарифів та закликати міністрів вжити всіх заходів, аби не заганяти українців у ще більші борги за комуналку, ніж вони вже мають.

Також сподіваюся, що інші депутати підтримають дану ініціативу й, не залежно від того, які політичні сили вони представляють, згадають, що передусім ми представляємо інтереси закарпатців, для яких нові тарифи це питання виживання”, – йдеться у дописі.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *