Бив ногами, як футбольний м’яч: у Києві чоловік жорстоко побив і викинув цуценя

У Києві власник маленького собаки жорстоко його відгамселив. Чоловік витягнув його з квартири, побив ногами, а потім просто викинув на вулицю.

Відео розправи над цуценям зафіксувала камера спостереження у під’їзді будинку, і його виклали у телеграм-каналі Київ оперативний, повідомляє ТСН.

На відео видно, що господар собаки виводить його на повідку. Цуценя не хоче йти, тож чоловік заходився його буцати ногами. Пес летить і б’ється об стіну, далі чоловік тягне його за повідок і продовжує свою екзекуцію, завдаючи ударів ногами.

“На вулиці Бульварно-Кудрявська, неадекватний чоловік побив і викинув цуценя. Особа встановлена, цуценя шукають”, – підписали відео його автори.

Побачене шокувало користувачів Мережі.

  • Мені здається давно пора вводити щось на зразок батьківських прав, тільки на тварин, щоб ось такого не було.
  • Найсумніше що вже шукати не шукати, після такого навряд чи щеня виживе (на жаль … от тільки не зрозуміло, навіщо було заводити? Сьогодні щеня, завтра дитина.
  • Кримінальна відповідальність не гарантує того, що через рік-два він знову не заведе цуценя і буде над ним знущатися, тільки вже вдома де ніхто не бачить і не зможе довести.

Зазначається, що небайдужі містяни написали заяву до поліції з приводу жорстокого поводження з твариною. 

ЗакарпатПост

'); }
bigmir)net
хиты
'+oBM_STAT.hits+'

хосты
'+oBM_STAT.hosts+'

всего
'+oBM_STAT.total+'

'); }