Закарпатка відзначила 101-й день народження

Жителька Закарпаття Василина Бурса відсвяткувала свій 101-ий рік. 21 січня в їй виповнився 101 рік. Народилась вона і провела все життя в селищі Виликий Бичків.

Життєвий шлях в жінки легким не був,розповідають її рідні,проте сама вона не скаржиться, каже, працювала багато,а в праці – сила і успіх.Не оминула жінка й нагоди поділитись життєвою мудрістю: каже – потрібно   багато працювати , мати чисте серце та велику віру, пише Тячівком

«Життя мами яскравим не було», – розповідає донька Василини Паньківни.

В період війни дітей виховувала сама, пізніше ж батько повернувся з війни і хоча подружнє життя їхнє було щасливим,чоловіка ж,на жаль, вона, втратила рано. Онука пригадує якою її бабуся була добродійною та вірною Богові.

Вона вважає,що за це Всевишній і послав старенькій такого довгого віку. Дітей в жінки було не багато – троє. Сина вона втратила, розповідає онука. Для держави та світу старенька вимолює  миру та всіх благ. Попри свій поважний він на пам’ять досі знає віршовані рядочки з урочистого гімну України та декламує його журналістам. 

А молиться вона усе життя, адже, каже, Бог дає все, якщо попросиш, треба лише почекати.  Звертатись до Всевишнього,ходити до цервки,любити та бути милосердним один до одного – тоді можна прожити і до 200 років, зізнається жінка. 

ЗакарпатПост