25-річний львів’янин, що заблукав на Закарпатті, таки втратить пальці

Хлопець зі Львова, якого ще 14 січня заблукав у Карпатах і проблукав на морозі півтори доби, втратить кілька пальців. Про це повідомили в опіковому відділенні 8-ї міської клінічної лікарні, передають у спільноті «Варта 1» у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що 25-річному хлопцеві, якого врятували на карпатській вершині Піп Іван Мармароський, лікарі вирішили ампутувати кілька пальців на правій нозі, пише Західнет.

За словами завідувача опікового відділення Василя Савчина, ліва нога постраждалого в кращому стані.

Заблукалий в горах турист зі Львова втратить кілька пальців -

«У чоловіка стоїть питання ампутації трьох пальців на нозі. На лівій стопі ситуація краща, вона ще «відходить». Чоловіку максимально призначили лікування, та все ж ампутації не уникнути», — наголосив він.

Наразі постраждалий почувається задовільно, однак йому психологічно важко сприйняти неприємну новину. При цьому він розуміє, що операція необхідна.

«Відпочив… Який дурень зимою йде сам в гори?», «Відпочинок вдався на всі 100% , враховуючи вартість операції. Через дурість!», «Мізки у нього відморожені», «Слава богу, що живий! Пальці то таке…. Буде обережніший надалі», – пишуть львів’яни у коментарях.

«Є фільм на реальних подіях, де турист любив лазити по горах на самоті. Поки йому руку валуном не причавило і йому прийшлося самому її відпилювати. Після цього він завжди був на зв’язку чи не сам ходив. Так от, цей фільм треба всім таким горе-туристам дивитися. І розуміти, що гори – то серйозно», – додає дехто.

ЗакарпатПост