В Ужгороді 21-річний чоловік пляшкою вбив знайому, замотав тіло в ковдру, заніс у кіоск та попрямував на вокзал, щоб поїхати додому

Але не встиг, бо затримали поліціянти

Страшне вбивство в Ужгороді сталося ще у липні 2019 року, але крапку над «і» суд поставив лише нещодавно, пише газета ЯСНО.

А того фатального вечора на площі Кирила і Мефодія п’яний 21-річний хлопець із Великоберезнянського району після пиятики посварився зі знайомою. Між парою почалася сварка, під час якої молодик повалив жінку на землю і сів на неї зверху і почав силою її товкти. Далі схопив із землі порожню скляну пляшку за горловину і почав нею бити нещасну у життєво важливі частини тіла. Жінка отримала важкі травми голови та тулуба, переломи кісток верхньої щелепи, забій головного мозку, множинні переломи ребер, грудини, розрив серця, забій легень, внутрішню кровотечу і шок… від чого померла прямо на місці.

Коли хлопець зрозумів, що знайома не подає ознак життя, перелякався і вирішив приховати злочин. Він загорнув тіло у ковдру і заніс у непрацюючий кіоск, а сам швиденько подався до вокзалу, аби не гаючи часу, поїхати додому.

 Правоохоронці розповіли, що патрулювали місто, помітили чоловіка, який поводився неадекватно. Побачивши працівників поліції, він почав втікати. Але поліціянти  наздогнали його та з’ясували причину дивної поведінки.

Під час розмови 21-річний житель села Чорноголова Великоберезнянського району зізнався, що розпивав спиртні напої на площі Кирила та Мефодія зі знайомою, а потім її вбив.

У суді молодик свою провину визнав повністю. Пояснив, що посварившись зі своєю дівчиною, вирішив піти випити.

«Вживаючи алкогольні напої біля універмагу «Україна» з невідомими людьми, я розказував про службу в армії, до нас приєдналась жінка. Між нами виник конфлікт, бо вона почала мене ображати і це мене сильно розлютило. Я  наніс їй вісім ударів скляною пляшкою в ділянку голови, після чого вона впала на землю. Далі я замотав тіло в ковдру, заніс у кіоск та попрямував на вокзал. Із місця злочину пішов, бо не мав телефону, щоб викликати поліцію та зізнатися в скоєному», – запевняв він.

Донька  вбитої розповіла, що мати поживала окремо від неї  і торгувала речами біля колишнього торгового центру «Україна».

«Коли я почала шукати матір, звернулась до поліції. Від слідчого дізналась, що вона з невідомими особами розпивала алкогольні напої і в подальшому між ними виник конфлікт, який призвів до того, що матір вбили», – зізналась дівчина.

Суд визнав хлопця винним в умисному вбивстві і засудив до семи років і шести місяців позбавлення волі.

ЗакарпатПост