Посольство України заперечило, що в Парижі український підліток «був відомий поліції»

Посольство України у Франції із посиланнями на дані поліції переглядає інформацію, яка поширює низьку кількість французьких ЗМІ, про те, що отримує в Парижі український підліток “був відомий правоохоронцям”. 

Як пише “Європейська правда” , про це посольство написано на офіційній сторінці у Facebook.

Перша частина повідомлення присвячена затриманню 9 підозрюваних у побитті хлопця. 

“Згідно з першими даними розслідування судової поліції, український підліток Юрій став жертвою нападу помсти представників банди” RD4 “після того, як кількома днями раніше був побитий підліток з Ванви (муніципалітет у передмісті Парижа – ЄП).

Про запровадження інформації, яка поширювалась у пресі, у звіті поліції не йшло про надання у постраждалих викрутках. Крім того, представники поліції підкреслили, що потерпілий юнак не має судимості і не був відомий місцевим правоохоронцям, як раніше повідомляли деякі ЗМІ “, – йдеться у повідомленні представництва.

У посольстві додали, що продовжують стежити за розслідуванням, а також Вадим Омельченко – за прямим контактом з прокурором Парижа.

Нагадаємо, жорстоке побиття 14-річного українця сталося 15 січня в 15-му окрузі Парижа, на нього напали близько десяти молодих людей. З тяжкими травмами хлопця госпіталізували, який час він залишався в штучній комі.

Випадок набув широкого розголосу по всій Франції та в Україні, з реакцією на найвищому рівні

ЗакарпатПост