Наполегливість допомогла дівчині перетворитися з пампушки на королеву краси

Дівчина Джоанна з’явилася на світ 23 роки тому в Малайзії. Її дитинство і юність пройшли, м’яко кажучи, не дуже добре. Адже вона мала зайву вагу і над нею сміялися абсолютно всі. Навіть родичі не упускали випадку, щоб підколоти дівчинку, інформує газета ЯСНО.

Вже в семирічному віці вага дівчина важила 60 кілограмів. Джоанна зізнається, що вона була в школі найтовстішою. Однокласники досить часто глузували з неї.

Як пише Ukr.Media, друзів у пампушки не було і з-за цього у неї була постійна депресія. Коли вона підросла, то хлопці дивилися на неї з огидою. У віці 16 років юна дівчина важила 100 кілограмів. За один день вона могла з’їсти шість тарілок рису.

У якийсь момент Джоанна вирішила взяти себе в руки. Першим ділом малайзійка зайнялася бігом. Щоб ніхто її не бачив, Джоанна виходила на пробіжку вночі. Потім вона відмовилася від шкідливої їжі та м’яса, перейшовши на рослинну їжу.

Минув час і Джоанна “зменшилася” майже у два рази. Її вага стала 52 кілограми. Однак насмішки не припинилися. Тепер навколишнім не подобалося, що дівчина дуже швидко схудла.

Джоанна влаштувалася в модельне агентство, яке відправило її на конкурс краси в Індії. Зовсім недавно вона була пампушкою, а тепер — бере участь на конкурсі краси, де змогла зайняти друге місце.

Дівчина зізнається, що не зверталася за допомогою до дієтологів і фітнес-тренерів. Домогтися успіху їй допомогли сила волі та наполегливість.

ЗакарпатПост