Підлітків, які побили до стану коми Юрія із Закарпаття, звинуватили в замаху на вбивство: що відомо

У Парижі дев’яти особам пред’явлено звинувачення в нападі на 15-річного українця Юрія, п’яти з них – у замаху на вбивство.

Як повідомляє Franceinfo, серед затриманих – вісім неповнолітніх від 15 до 17 років і один 18-річний, які в основному проживають у місті Ванв. П’ятеро осіб були поміщені під варту, ще четверо – під судовий нагляд, пише OBOZREVATEL.

За словами прокурора Парижа Ремі Хейтца, затриманих підозрюють в тому, що вони “сформували групу для підготовки насильницьких колективних дій проти іншої групи людей у відповідь на попередню бійку” 10 січня в 15-му окрузі, що само по собі є предметом окремого розслідування.

22 січня в соцмережах з’явилося відео, як дюжина молодих людей в спортивному одязі і куртках з капюшоном б’ють ногами і палицями людину на землі.

Постраждалим виявився український підліток, який разом з двома товаришами повертався з коледжу. Досі точно не відомо, чи входив він до паризької банди.

Близькі Юрія розповіли, що школяра били “зі страшною жорстокістю”. У нього в декількох місцях проломлений череп, зламані рука і пальці, ребра, плечовий суглоб, а на нозі є ножові поранення.

Хлопчик переніс вже другу операцію і продовжує приходити до себе.

ЗакарпатПост