У горах Закарпаття заблукало 5 лижників, одного шукають досі

Попри всі заклики та звернення не виходити у гори у період ускладнених погодних умов, туристи все одно наражають себе на небезпеку та як наслідок, губляться.

Впродовж доби, 13 лютого, до Служби порятунку тричі надходили повідомлення про те, що в горах потребують допомоги люди. Перший виклик надійшов з Тячівщини. Тут під час катання на снігоходах втратили орієнтир місцевості та заблукали 5 осіб.

О 03:00 14 лютого їх знайшли.Другі пошуково-рятувальні роботи проходили в районі гори Гимба Міжгірського району. Тут також заблукало 5 туристів, всі мешканці Києва. О 19:50 їх було знайдено та доставлено до с. Пилипець, де вони тимчасово проживають. Третя пошукова операція, район проведення якої знову ж таки гора Гимба Міжгірського району, триває й до нині.

До пошуків двох лижників, які заблукали під час катання, залучено 26 рятувальників, 5 одиниць техніки та всюдихід Богун, повідомило УДСНС в Закарпатській області.

Пізніше пресслужба управління додала, що одного з двох заблукалих знайдено, пошуки його товариша тримають. Окрім наземних груп у повітря піднято гвинтокрил МІ-8, який обстежує місцевість.

ЗакарпатПост