Редактор газети ЯСНО нагороджений високою церковною нагородою Православної Церкви України – орденом Архистратига Михаїла

Нагороду редактору газети ЯСНО, члену Національної спілки журналістів України Михайлу Носі вручив 15 лютого під час Божественної Літургії у храмі прп.Амфілохія Почаївського в Ужгороді, керуючий Закарпатською єпархією ПЦУ, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

• Золотце, купи газету ЯСНО

Михайло Носа нагороджений Орденом Архістратига Божого Михаїла II ступеня«За заслуги перед ПомісноюПравославною Церквою та побожним народом», – ідеться у Грамоті, підписаній Митрополитом Київським і всієї України, предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм.

«Мав велику честь отримати орден від Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України. Орден отримав з рук Владики Варсонофія у велике свято Стрітення Господнє. Я вдячний ПЦУ, Предстоятелю, і особисто владиці Варсонофію за мудрі слова і настанови» – зазначив у коментарі  ЗакарпатПост Михайло Носа.

Нагадаємо, що Орден Архистратига Михаїла – це відзнака Православної Церкви України, що встановлена рішенням Священного Синоду і має два ступені. Орден Архистратига Михаїла вручається за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом.

ЗакарпатПост